Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową o 11.30, którą odprawi ks. Waldemar Pawlik SAC, Wiceprowincjał.
Na pozostałych Mszach św. Słowo Boże będzie głosił ks. Michał Górski SAC. Zmiana tajemnic różańca o godz. 11.15 (przed Mszą św. odpustową). W dniu odpustu o godz. 16:00 na stadionie WANDA nasza drużyna parafialna rozegra mecz charytatywny na rzecz Hospicjum z drużyną Stal Nowa Huta (jest to drużyna składająca się z ludzi różnych profesji, a także byłych zawodników piłki nożnej) Do wylicytowania w przerwie meczu będzie między innymi koszulka piłkarska Cracovii z autografem trenera Michała Probierza, piłki z autografami Zbigniewa Bońka, Jerzego Dudka i piłkarzy Cracovii. Dla dzieci będzie darmowa zjeżdżalnia Przez cały dzień będzie można złożyć ofiarę do puszek na rzecz Hospicjum.

Transmisja Sumy Odpustowej w Pallotyńskim radiu Ewangelizacyjnym www.pallotti.fm oraz na kanale YOUTUBE o godz. 11.30

W sobotę – już w ramach odpustu zapraszamy na Mszę św. o 18.00, a po niej na nabożeństwo Pierwszej Soboty Miesiąca. O godz. 20.00 rozpocznie się różaniec z intencjami do Matki Bożej Pocieszenia, a po nim Maryjna procesja światła wokół kościoła. Zakończymy ją Apelem o godz. 21.00.