1. W przyszłą niedzielę:
  • taca będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele;
  • po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie;
  • będziemy obchodzili XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Po każdej Mszy Św. ofiarą do puszek można będzie wesprzeć program stypendialny, Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” udzielający pomocy materialnej i duchowej uzdolnionej młodzieży w okresie jej nauki od szkoły podstawowej do ukończenia studiów.
  1. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
  2. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
  3. 10 października o godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy w maju 2023 roku przyjmą ten sakrament, na Mszę Św. inaugurującą ostatni rok formacji.
  4. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
  • w czwartek – bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera;
  • w sobotę – św. Teresę od Jezusa, dziewicę i doktora Kościoła.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.