1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele. Po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na ostatnie w tym roku nabożeństwo fatimskie.
 2. Obchodzimy dzisiaj XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask prawdy”. Po każdej Mszy Św. ofiarą do puszek można wesprzeć program stypendialny, Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia” udzielający pomocy materialnej i duchowej uzdolnionej młodzieży w okresie jej nauki od szkoły podstawowej do ukończenia studiów. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
 3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum, a po niej zapraszamy na Nieszpory.
 4. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
 5. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
 6. Siostry albertynki z wolontariuszami podczas kwesty na rzecz „Fundacji Po pierwsze Człowiek” zebrały 25 września kwotę 2380,46 zł oraz 2,07 euro. Serdeczne podziękowania za wsparcie tej inicjatywy.
 7. Serdecznie zapraszamy uczniów klas 7, 8 szkoły podstawowej i uczniów szkół ponadpodstawowych. W najbliższy weekend tj. 22-23 października Pallotyńskie Centrum Młodzieży organizuje w Częstochowie Czuwanie Młodych pod hasłem: „Masz Nadzieję?”. Jako Parafia chcemy zorganizować wyjazd na to czuwanie. Wyjazd w sobotę o godz. 15.00 z parkingu przed kościołem na Bulwarowej, powrót ok. 4.00 rano w niedzielę. Koszt przejazdu 50 zł od osoby. Zapisy do czwartku w zakrystii po Mszy Św. wieczornej, kancelarii lub na profilu facebookowym Ks. Łukasza Sobolewskiego. Szczegółowy plan na plakacie na tablicy ogłoszeń. Wszelkich informacji udziela Ks. Łukasz.
 8. W kancelarii i zakrystii można składać wypominki roczne i listopadowe.
 9. Policja zwraca się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności, gdyż w ostatnim czasie powtarzają się oszustwa, szczególnie osób starszych tak zwanymi metodami „na wnuczka” i „na policjanta”. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 10. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 11. w poniedziałek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
 12. we wtorek – wspomnienie św. Łukasza, ewangelisty; jest to dzień imienin ks. Łukasza i o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. w jego intencji;
 13. w czwartek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa;
 14. w sobotę – uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona województwa małopolskiego.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.