1. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Parafia Miłosierdzia Bożego na Wzgórzach Krzesławickich zaprasza dzisiaj o godz. 17.00 na koncert charytatywny „Do Ciebie Maryjo”. Podczas koncertu prosimy o wsparcie leczenia 12 letniego Szczepana Rozwadowskiego chorującego na autoimmunologiczne zapalenie mózgu. Wystąpią: Paweł Orkisz i Piotr Kordas. Szczegóły na plakacie.
  3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  4. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
  5. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  6. Kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku od godz. 16.00 do godz. 17.30.
  7. Spotkanie przed bierzmowaniem dla uczniów klas siódmych odbędzie się w środę tj. 5 października o godz. 19.00 w szkole podstawowej na os. Krakowiaków 47 (na stołówce).
  8. 10 października o godz. 19.30 zapraszamy kandydatów do sakramentu bierzmowania, którzy w maju 2023 roku przyjmą ten sakrament, na Mszę Św. inaugurującą ostatni rok formacji.
  • we wtorek – wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
  • w środę – wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej; dziewicy;
  • w czwartek – I czwartek miesiąca od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych, świętych powołań kapłańskich i zakonnych
  • w piątek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej; jest to I piątek miesiąca, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych, nowe osoby można zgłosić w kancelarii lub w zakrystii.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień, a studentom i pracownikom naukowo-dydaktycznym wyższych uczelni rozpoczynającym nowy rok akademicki życzymy sukcesów w nauce i opieki Matki Bożej Pocieszenia.