1. W przyszłą niedzielę taca będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  3. we wtorek – święto św. Benedykta, opata, patrona Europy
  4. w środę – wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika;
  5. w czwartek – wspomnienie świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta; po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie;
  6. w sobotę – wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła.
  7. W piątek nie będzie o godz. 15.00 Godziny Miłosierdzia i Mszy Św. W tym dniu kancelaria będzie czynna od godz. 17.00 do 17.30.
  8. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
  9. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza do rekrutacji na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Studia te przeznaczone są osób po 50 roku życia, trwają 2 lata (4 semestry) i kończą się otrzymaniem dyplomu. Szczegóły na plakacie.
  10. Zapraszamy na XXXXIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 31 lipca do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana.
  11. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.