1. Po Mszy św. o godz. 8.30zmiana tajemnic różańcowych
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 3. w poniedziałek – święto św. Tomasza, apostoła;
 4. we wtorek – święto – rocznica poświęcenia bazyliki metropolitalnej w Krakowie;
 5. w czwartek – wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy; jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 6. w piątek – jest to I piątek – od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź. W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z parafią
 7. w sobotę – wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera.
 8. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 9. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
 10. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie serdecznie zaprasza do rekrutacji na Uniwersytet Trzeciego Wieku. Studia te przeznaczone są osób po 50 roku życia, trwają 2 lata (4 semestry) i kończą się otrzymaniem dyplomu. Szczegóły na plakacie.
 11. Zapraszamy na XXXXIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 31 lipca do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana. Szczegóły na plakacie.
 12. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej i ciepłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku dla tych co odpoczywają. A tym co nie odpoczywają nadziei, że też będą odpoczywać.