1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  3. we wtorek – wspomnienie św. Szymona z Lipnicy, prezbitera;
  4. w sobotę – święto św. Marii Magdaleny.
  5. W czasie wakacji kancelaria parafialna będzie czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
  6. Zapraszamy na XXXXIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 31 lipca do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana.
  7. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery, telefony). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu parafialnym przy śmietniku do poniedziałku 24 lipca do godz. 13.00.

Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie i Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie). Szczegóły na ulotkach i na plakacie.

  • W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.