1. W przyszłą niedzielę:
 2. taca będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele;
 3. będziemy obchodzili XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Po każdej Mszy Św. ofiarą do puszek można będzie wesprzeć program stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, udzielający pomocy materialnej i duchowej uzdolnionej młodzieży w okresie jej nauki od szkoły podstawowej do ukończenia studiów.
 4. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 5. w poniedziałekbł. Wincentego Kadłubka; biskupa;
 6. w piątek bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera; po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 7. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Na to nabożeństwo serdecznie zapraszamy także wszystkie dzieci.
 8. W przyszłą niedzielę organizujemy z naszej parafii jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Koszt wyjazdu to 60 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii. Zbiórka o godz. 7.00 na parkingu obok kościoła, wyjazd o godz. 7.15. Powrót ok. godz. 16.30.
 9. Małżeństwa, które chciałyby formować się we wspólnocie Domowego Kościoła prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszy Św.
 10. Zapraszamy do włączenia się w posługę naszego chóru Amadeum. Potrzebujemy osób do głosów żeńskich i męskich. Zapraszamy osoby, które są już zdecydowane i tych którzy chcieliby na razie zobaczyć, jak wygląda próba i co śpiewamy. Próby odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 11. Działająca przy naszej parafii Wspólnota Gaudete organizuje formację skierowaną do małżeństw, które pragną odnowić i pogłębić swoją relację na fundamencie Miłości. To 19 spotkań, które dotyczyć będą takich wymiarów jak: duchowość, emocjonalność, seksualność, finanse. Formacja daje narzędzia, które pozwalają małżonkom wzrastać na wspólnej drodze powołania małżeńskiego. Zgłoszenia należy kierować na nr telefonu lub email podany na plakacie przed kościołem i na ulotkach.
 12. Jest prośba o oddawania głosu na projekty w ramach budżetu obywatelskiego Miasta Krakowa, które m.in. dotyczą dzielnicy Bieńczyce. Szczegóły na tablicy ogłoszeń.
 13. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 14. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.