1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 2. Dzisiaj także obchodzimy XXIII Dzień Papieski pod hasłem „Jan Paweł II – Cywilizacja życia”. Po każdej Mszy Św. ofiarą do puszek można wesprzeć program stypendialny Fundacji „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, udzielający pomocy materialnej i duchowej uzdolnionej młodzieży w okresie jej nauki od szkoły podstawowej do ukończenia studiów.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. w poniedziałek – wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej;
 5. we wtorek – wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika;
 6. w środę – święto św. Łukasza, ewangelisty. Jest to dzień imienin ks. Łukasza i o godz. 18.00 zapraszamy na Mszę Św. w jego intencji;
 7. w piątek – uroczystość św. Jana Kantego, prezbitera, głównego patrona archidiecezji krakowskiej i miasta Krakowa.
 8. W przyszłą niedzielę będziemy gościć ks. Łukasz Gołasia, pallotyna, który będzie głosił Słowo Boże. Po każdej Mszy Św. będzie można wspomóc ofiarą media pallotyńskie.
 9. Spotkanie przed bierzmowaniem dla klas ósmych będzie w najbliższą środę w kościele. Najpierw Msza Św. o godz. 18.00, a następnie spotkanie. Na to spotkanie zapraszamy kandydatów wraz z rodzicami.
 10. Zapraszamy uczniów klas siódmych, chcących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz rodziców, na Mszę Św. w poniedziałek, 23 października, o godz. 18.00 oraz na spotkanie po Mszy Św.
 11. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Na to nabożeństwo serdecznie zapraszamy także wszystkie dzieci.
 12. Zapraszamy do włączenia się w posługę naszego chóru Amadeum. Potrzebujemy osób do głosów żeńskich i męskich. Zapraszamy osoby, które są już zdecydowane i tych, którzy chcieliby na razie zobaczyć, jak wygląda próba i co śpiewamy. Próby odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 13. W dniach 20-22 października Wspólnota Gaudete zaprasza na weekendowe rekolekcje, w których Bóg może przemienić Twoje życie. Informacje i zapisy na stronie Wspólnoty Gaudete i w kawiarni Nadzieja Cafe & Rest przy Arce Pana.
 14. Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł zaprasza na  czuwanie młodych w Częstochowie w ostatni weekend października. Wyjazd 28 października o godz. 15.00 z parkingu przed kościołem, powrót do Krakowa około godz. 4.00 rano 29 października. Koszt wyjazdu 50  zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i w zakrystii po każdej Mszy Św.. Szczegóły u ks. Łukasza. Zaproszenie skierowane jest do młodzieży klas 7-8 szkoły podstawowej, dla młodzieży szkół średnich i studentów. Szczegóły na plakacie.
 15. Dzielnicowy Komisariatu Policji VIII w Krakowie aspirant Marcin Chlebda wspólnie z Radną Dzielnicy XVIII Iwoną Sewiło zapraszają w szczególności seniorów – mieszkańców osiedla Sportowego oraz wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu dot. przedstawienia zagrożeń w postaci tzw. „oszustw na legendę”. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 23 października o godz. 17.00 w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 na os. Sportowym 28.
 16. W kancelarii parafialnej i w zakrystii można już składać wypominki roczne i listopadowe.
 17. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 18. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.