1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 3. w poniedziałekŚwiętych Aniołów Stróżów; po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. w środę św. Franciszka z Asyżu;
 5. w czwartek św. Faustynę Kowalską; dziewicę. Jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 6. w piątek – jest to I piątek – od godz. 9.00 odwiedzimy chorych. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź.
 7. w sobotę Najświętszą Maryję Pannę Różańcową. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszosobotnie.
 8. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Na to nabożeństwo serdecznie zapraszamy także wszystkie dzieci.
 9. W niedzielę, 15 października, organizujemy z naszej parafii jednodniowy wyjazd pielgrzymkowy do Narodowego Sanktuarium Matki Bożej Fatimskiej na Krzeptówkach w Zakopanem, na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie. Koszt wyjazdu to 60 zł. Zapisy w zakrystii i w kancelarii. Zbiórka o godz. 7.00 na parkingu obok kościoła, wyjazd o godz. 7.15. Powrót ok. godz. 16.30.
 10. Małżeństwa, które chciałyby formować się we wspólnocie Domowego Kościoła prosimy o zapisywanie się w zakrystii po Mszy Św.
 11. Dzisiaj w godz. 14.00 – 16.00 przy tężni solankowej nad Zalewem jest możliwość zagłosowania na projekty z budżetu obywatelskiego. Szczegóły projektu na tablicy ogłoszeń.
 12. Zapraszamy do włączenia się w posługę naszego chóru Amadeum. Potrzebujemy osób do głosów żeńskich i męskich. Zapraszamy osoby, które są już zdecydowane i tych którzy chcieliby na razie zobaczyć, jak wygląda próba i co śpiewamy. Próby odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 13. Działająca przy naszej parafii Wspólnota Gaudete organizuje formację skierowaną do małżeństw, które pragną odnowić i pogłębić swoją relację na fundamencie Miłości. To 19 spotkań, które dotyczyć będą takich wymiarów jak: duchowość, emocjonalność, seksualność, finanse. Formacja daje narzędzia, które pozwalają małżonkom wzrastać na wspólnej drodze powołania małżeńskiego. Zgłoszenia należy kierować na nr telefonu lub email podany na plakacie przed kościołem i na ulotkach.
 14. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.