1. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W ubiegłą niedzielę Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym podczas kwesty zebrało 2900 zł. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. w poniedziałek – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika; głównego patrona Polski i archidiecezji krakowskiej;
  5. w sobotę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy, po Mszy Św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
  6. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  7. Ks. Abp Marek Jędraszewski zaprasza na tradycyjną procesję z Wawelu na Skałkę będzie miała miejsce w niedzielę 14 maja i odsłoni nowy wymiar naszej doczesnej wędrówki religijnej. Uroczysta procesja z udziałem Episkopatu Polski wyruszy z Wawelskiego Wzgórza o godz. 9.00, a zakończy się na Skałce, gdzie przy ołtarzu Trzech Tysiącleci Mszy św. przewodniczył będzie i homilię wygłosi Ks. Bp Jan Kopiec, biskup senior Diecezji Gliwickiej.
  8. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.