1. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu taca będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu we wtorek w liturgii przeżywać będziemy święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika; głównego patrona Polski.
  3. W poniedziałek, 15 maja, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne do kościoła na godz. 19.00. Obecność młodzieży obowiązkowa. W środę, 17 maja, o godz. 19.00będzie spowiedź i próba dla tej młodzieży.
  4. W czwartek na Mszy św. o godz. 18.00 ks. bp Robert Chrząszcz udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach.
  5. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  6. Rozpoczyna się rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  7. 4 czerwca zapraszamy na piknik rodzinny na boisku szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 15.00, a zakończy o godz. 20.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Zbieramy fanty na loterię, które zostaną rozlosowane podczas pikniku.
  8. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.