1. Dzisiaj na Mszy Św. o godz. 11.30 nastąpi wprowadzenie w posługę ministranta czterech kandydatów. Polecamy Liturgiczną Służbę Ołtarza naszej modlitwie.
  2. Przed kościołem Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym prowadzi kwestę na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym. Składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. w poniedziałek – wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika; w tym dniu ks. Marian obchodzi imieniny. Na Mszę Św. w jego intencji zapraszamy o godz. 18.00;
  5. we wtorek – wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła;
  6. w środę – uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski, Msze Św. będą wg porządku niedzielnego; o godz. 20.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji maturzystów;
  7. w czwartek – wspomnienie św. Floriana, męczennika; jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  8. w piątek – wspomnienie św. Stanisława Kazimierczyka, prezbitera; jest to I piątek – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
  9. w sobotę – święto Świętych apostołów Filipa i Jakuba; to I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie; po Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszo sobotnie.
  10. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  11. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnego świętowania i radości podczas spotkań rodzinnych.