1. Przeżywamy V niedzielę zwykłą. Na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Chorwacji zebraliśmy 3400 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 2. W tym tygodniu wspominać będziemy:
 • w środę – św. Scholastykę, dziewicę;
 • w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes; w tym dniu obchodzimy XXIX Światowy Dzień Chorego. Na wszystkich Mszach św. sakrament chorych, o godz. 9.00 dodatkowa Msza św..
 1. Od poniedziałku do soboty zapraszamy na godz. 17.30 na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 2. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w każdy wtorek o godz. 19.00 do kościoła.
 3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
 4. Przy gazetkach jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
 5. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  Myśl tygodnia:
  Jeśli wolno i wypada mówić, mów o tym, co służy ku zbawieniu.