1. Przeżywamy VI niedzielę zwykłą. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele (spłata fotowoltaiki).
  2. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową zapraszamy na Msze św. i obrzęd przyjęcia na głowę popiołu o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00. Pół godziny przed każdą Mszą św. możliwość spowiedzi. Obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  3. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17 30, młodzież – o godz. 19.00;
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  1. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do sakramentu bierzmowania zapraszamy w każdy wtorek o godz. 19.00 do kościoła.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
  3. Zespół Szkół Specjalnych Nr 14 (Szkoła Branżowa, Szkoła Przysposabiająca do Pracy) w Nowej Hucie na os. Sportowym 28 zaprasza na DZIEŃ OTWARTY w dniach 18 lutego i 15 marca. Szkoła kształci dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Szczegóły na plakatach.
  4. Przy gazetkach jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
  5. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.
    Jeśli wolno i wypada mówić, mów o tym, co służy ku zbawieniu.