1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą. Także dzisiaj ofiarą do puszek wesprzeć można poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Chorwacji
 2. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • we wtorek – Święto Ofiarowania Pańskiego. Dodatkowe Msze św. o godz. 9.00 i 20.00. Na wszystkich Mszach św. obrzęd poświęcenia gromnic (można je nabyć przy gazetkach). Jest to także XXV Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarą do puszek można wesprzeć klasztory kontemplacyjne;
 • w środę – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika;
 • w czwartek – jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 • w piątek – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; na każdej Mszy św. pobłogosławienie chleba; I piątek – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 • w sobotę – wspomnienie świętych męczenników Pawła Miki i Towarzyszy. Jest to I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie; po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00;
 1. Od 1 lutego od poniedziałku do soboty zapraszamy na godz. 17.30 na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 2. Ks. bp Janusz Mastalski udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży 12 maja. Przygotowanie do sakramentu dla uczniów klas ósmych w każdy wtorek o godz. 19.00 w kościele.
 3. Trwa rekrutacja do naszej szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy. Poza klasą z tańcem pojawi się klasa z elementami programowania. Szczegóły na stronie internetowej. Zapraszamy.
 4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w pracach całego tygodnia.
  Myśl tygodnia:
  Większego trzeba rozumu, aby czyjejś dobrej rady posłuchać, niż aby jej, komu udzielić.