1. Gościmy dzisiaj w naszej parafii kleryków i prefekta alumnów naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie. Po każdej Mszy Św. klerycy zbierają ofiary jako wsparcie dla naszego Seminarium.
  2. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  • we środę – święto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  • w czwartek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
  • w piątek – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa; jest to także Narodowe Święto Niepodległości. Msze Św. będą według porządku niedzielnego, ale nie będzie Mszy Św. o godz. 20.00. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. do Miłosierdzia Bożego.
  • w sobotę – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika.
  1. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  2. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
  3. Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. odmawiamy jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.