1. Gościmy w naszej parafii siostrę Lucynę, misjonarkę werbistkę, która pracuje w Kijowie. Po każdej Mszy Św. ofiarą do puszek można wesprzeć dzieło prowadzone przez siostry na Ukrainie.
  • we wtorek – uroczystość Wszystkich Świętych; o godz. 14.00 Msza Św. na cmentarzu w Grębałowie, a po niej procesja;
  • we środę – wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych (Dzień Zaduszny). Dodatkowa Msza Św. o godz. 9.00, podczas której będziemy się modlić w intencji naszych zmarłych, podanych w wypominkach. Za pobożne nawiedzenie kościoła lub kaplicy, można uzyskać odpust zupełny ofiarowany za zmarłych cierpiących w czyśćcu. Należy odmówić Wyznanie wiary i Ojcze nasz;
  • w czwartek – I czwartek miesiąca od godz. 17.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu w intencji nowych, świętych powołań kapłańskich i zakonnych;
  • w piątek – wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa; jest to I piątek miesiąca, od godz. 9.00 odwiedzimy chorych, nowe osoby można zgłosić w kancelarii lub w zakrystii;
  • w sobotę – I sobota miesiąca; o godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy czuwanie pierwszosobotnie, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  1. W dniach od 1 do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza można uzyskać odpust zupełny dla jednego zmarłego.
  2. Za tydzień będziemy gościć w naszej parafii kleryków i prefekta naszego Wyższego Seminarium Duchownego w Ołtarzewie. Po każdej Mszy Św. klerycy będą zbierali ofiary jako wsparcie na funkcjonowanie naszego Seminarium.
  3. Jutro zapraszamy na ostatnie nabożeństwo różańcowe dzieci o godz. 16.45, a dorosłych o godz. 17.30.
  4. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można składać w kancelarii i zakrystii.
  5. Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. będziemy odmawiali jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
  6. Nasz kościół otwarty jest codziennie od godz. 6.30 do 19 a w niedzielę do 21. Zapraszamy do modlitwy.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.