1. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
  2. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
  • w czwartek –św. Elżbietę Węgierską, zakonnicę;
  • w piątek –bł. Karolinę Kózkównę, dziewicę i męczennicę.
  1. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 Orkiestra Nowohucka działająca przy naszej parafii zaprasza na koncert pt. „Od chorału do rock opery” Koncert odbędzie się z okazji pięciolecia istnienia. Weźmie w nim udział także Chór Amadeum. Orkiestra zapewni oprawę muzyczną Mszy Św. w jej intencji o godz. 18.00. Serdecznie zapraszamy.
  2. W poniedziałek, 28 listopada, o godz. 19.00 odbędzie się Ewangelizacja na Barce. Spotkanie poprowadzi o. Dominik Sala OP ze wspólnoty Janki. Spotkanie będzie miało miejsce na barce Aquarius obok Mostu Dębnickiego i Jubilata.
  3. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie są odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. Wypominki można jeszcze składać w kancelarii i zakrystii.
  4. Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. odmawiamy jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
    Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.