1. Obchodzimy odpust parafialny. Zapraszamy na uroczystą sumę odpustową o godz. 11.30, którą odprawi ks. prałat Edward Baniak. Na tej Mszy św. zostanie poświęcony ostatni witraż, ufundowany przez Państwo Teresę i Mirosława Kapcia oraz Annę i Roberta Oraczewskich. Na pozostałych Mszach św. Słowo Boże będzie głosił ks. Jan Adamowicz, pallotyn. Zmiana tajemnic różańca o godz. 11.15 (przed Mszą św. odpustową).
 2. W związku z brakiem możliwości rozegrania meczu charytatywnego z powodu pandemii, księża pallotyni i drużyna parafialna przygotowali na rzecz Hospicjum św. Łazarza w Krakowie krzyże z napisem Pola Nadziei – symboliczne cegiełki wsparcia, które będzie można nabyć po Mszach św. Koszt wykonania krzyża to ok. 20 zł, ale bardzo liczymy na hojność darczyńców, bo przecież chodzi o wsparcie działalności naszego nowohuckiego Hospicjum, które ma bardzo trudną sytuację finansową. Dziękujemy firmie ATT za pomoc i możliwość wykonania cegiełek.
 3. Za tydzień po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie.
 4. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 5. W poniedziałek o godz. 12.00 ks. bp Janusz Mastalski odprawi w Parafii pw. Niepokalanego Serca NMP w Trzebini Siersza Mszę św. pogrzebową Pani Stefanii Kowalskiej – mamy kapłana, mieszkającej na terenie naszej Parafii.
 6. We wtorek będziemy obchodzić święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
 7. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia. Niech Matka Boża Pocieszenia, nasza patronka, otacza nas płaszczem opieki.
  Myśl tygodnia:
  Poznać łatwo w starości, jaki kto był w młodości.