1. Przeżywamy V niedzielę zwykłą.
 2. W poniedziałek 7 lutego po Mszy Świętej wieczornej odbędzie się spotkania Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Witamy w naszej wspólnocie Ks. Zbigniewa Pawłowskiego SAC, wieloletniego misjonarza w Rwandzie, który decyzją Ks. Prowincjała został skierowany do posługi duszpasterskiej w naszej parafii. Życzymy Księdzu Zbigniewowi wielu Bożych łask i opieki Matki Bożej Pocieszenia.
 4. Spotkanie dla kandydatów do przyjęcia sakramentu bierzmowania odbędzie się w III poniedziałek miesiąca tj. 21.02.2022r. o godz. 19:00. Sakramentu bierzmowania udzieli naszej młodzieży Ks. Bp Janusz Mastalski 21.03.2022r. na Mszy Świętej o godzinie 18:00. Polecamy młodzież pamięci modlitewnej.
 5. Krzyż Misyjny został zabrany do odnowienia. Natomiast krzyż, który stał od początku istnienia parafii został oddany stolarzowi. Będą z niego zrobione krzyże, które otrzymacie jako pamiątkę Świętych Misji Parafialnych, które w naszej parafii odbędą się w maju.
 6. W tym tygodniu wspominać będziemy:
 • w czwartek – św. Scholastykę, dziewicę;
 • w piątek – Najświętszą Maryję Pannę z Lourdes; w tym dniu obchodzimy XXX Światowy Dzień Chorego. Na wszystkich Mszach św. sakrament chorych, o godz. 9.00 dodatkowa Msza św.
 1. W gazetce parafialnej jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
 2. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.
  Myśl tygodnia:
  Jeśli wolno i wypada mówić, mów o tym, co służy ku zbawieniu.