1. Przeżywamy IV Niedzielę zwykłą.
 2. W imieniu ks. Jarosława Olszewskiego SAC składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy wsparli budowę kościoła w Żytomierzu. Na ten cel ks. Jarosław zebrał 6561zł, 20 euro i 20 dolarów.
 3. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – wspomnienie Jana Bosko, prezbitera,
 • w środę – Święto Ofiarowania Pańskiego. Dodatkowe Msze św. o godz. 9.00 i 20.00. Na wszystkich Mszach św. obrzęd poświęcenia gromnic (można je nabyć przy gazetkach). Jest to także XXVI Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiarą do puszek można wesprzeć klasztory kontemplacyjne;
 • w czwartek – wspomnienie św. Błażeja, biskupa i męczennika. To I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 • w piątek – I piątek – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 • w sobotę – wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy; na każdej Mszy św. pobłogosławienie chleba, Jest to I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie; po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
 1. Od dziś wieczora do środy rano będziemy w naszym domu gościć ministrantów z Kisielic wraz z opiekunem ks. Tomaszem Stawickim SAC. Prosimy o modlitwę w intencji szczęśliwej podróży, a także o dobrą pogodę na czas wypoczynku. Przy tej okazji pragniemy gorąco podziękować pallotyńskiej wspólnocie z Kisielic za okazane dobro i włożony trud w organizację wypoczynku naszych lektorów.
 2. Raz jeszcze dziękujemy wszystkim, którzy poprzez ofiary na młodzież podczas Uroczystości Objawienia Pańskiego wsparli wyjazd lektorów na ferie do Kisielic.
 3. Od piątku działa facebookowa strona Liturgicznej Służby Ołtarza naszej parafii. Zapraszamy do jej odwiedzenia i udostępniania. Wystarczy wpisać w wyszukiwarkę facebooka: Liturgiczna Służba Ołtarza Parafii pw. Matki Bożej Pocieszenia w Krakowie lub znaleźć stronę poprzez profil: ks Łukasz Sobolewski SAC. Chcemy poprzez tę stronę dzielić się z Wami tym co robi nasza młodzież i tym samym przyciągać innych młodych ludzi do służby Bogu i ludziom w naszej parafii. Wchodząc na stronę możecie Państwo obejrzeć fotorelację z ostatniego wyjazdu naszych lektorów do Kisielic. Serdecznie zapraszamy.
 4. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz błogosławieństwa Bożego w pracach całego tygodnia.
  Myśl tygodnia: Większego trzeba rozumu, aby czyjejś dobrej rady posłuchać, niż aby jej, komu udzielić.