1. Przeżywamy II Niedzielę Adwentu. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. W ubiegłym tygodniu ks. Dawid Dziedzic, pallotyn, zebrał na misje prowadzone przez pallotynów w Wenezueli 7 195 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy mogli ofiarą do puszek wesprzeć w nieszczęściu, które spotkało kościół we Lwowie. W trakcie budowy spłonął nowy dach kościoła.
  4. W czwartek ks. Proboszcz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę św. w jego intencji o godz. 18.00.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 19.00 będzie Akatyst ku czci Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy.
  6. W poniedziałek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. Za tydzień rozpoczniemy rekolekcje adwentowe. Będzie je prowadził ks. Jerzy Niedbała. Będą trwały do wtorku włącznie. Dodatkowe Msze św. w poniedziałek i we wtorek o godz. 9.00 i 20.00.
  8. Ze względu na pandemie opłatki i świece wigilijne będzie można kupić w zakrystii i kancelarii.
  • w poniedziałek – wspomnienie św. Mikołaja, biskupa;
  • we wtorek – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła;
  • w środę – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
  1. Zapraszamy na Roraty o godz. 6.00, dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30. W dni powszednie Mszy św. o godz. 7.00 nie będzie.
  2. Chcemy przygotować świąteczne paczki dla potrzebujących. Możecie drodzy włączyć się tę akcje przynosząc do kościoła lub kancelarii produkty żywnościowe słodycze prezenty. Przy obrazie Jezusa miłosiernego jest wystawiony specjalny kosz.
  3. Zapraszamy na rekolekcje on-line „Finanse po Bożemu”. Szczegóły na plakacie.
  4. Chcemy zorganizować w tym roku zabawę sylwestrową w budynku Szkoły Podstawowej. Cena to 240 zł. od osoby (największy koszt to catering). Szczegóły u ks. Proboszcza.
  5. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
    Wszystkim parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i dobrego przygotowania się do rekolekcji, które będziemy przeżywać od 12 grudnia.
    U nas nieraz bywa tak, że im, co mniej święte, tym więcej poświęcone.