1. Przeżywamy dzisiaj pallotyńską niedzielę misyjną. Gościmy w naszej parafii misjonarza ks. Jana Adamowicza, pallotyna. Po każdej Mszy Św. będzie zbierał ofiary na misje prowadzone przez księży pallotynów. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  3. w czwartek – święto – rocznica poświęcenia Bazyliki Laterańskiej;
  4. w piątek – wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła;
  5. w sobotę – wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa. O godz. 9.00 zapraszamy na Mszę Św. w intencji Ojczyzny.
  6. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  7. W środę o godz. 19.00 w kościele będzie spotkanie dla klas ósmych przed bierzmowaniem. Na to spotkanie zapraszamy także rodziców.
  8. Młodzież z oazy Arka zaprasza na Śpiewogranie patriotyczne z okazji Dnia Niepodległości, które odbędzie się w piątek 10 listopada o godz. 19.00 w dolnej kaplicy kościoła Arka Pana, w Kaplicy Pojednania. W programie pieśni i wiersze patriotyczne oraz pantomima.
  9. Wierni, którzy w dniach od 1 do 8 listopada za pobożnie nawiedzą cmentarz i pomodlą się za zmarłych, zyskują odpust zupełny, który może być ofiarowany jedynie za dusze w czyśćcu cierpiące.
  10. Przez cały miesiąc listopad w kościołach prowadzonych przez księży pallotynów codziennie będą odprawiane 24 Msze Św. za zmarłych polecanych nam w wypominkach. W kancelarii parafialnej i w zakrystii można składać wypominki roczne i listopadowe.
  11. Przez cały listopad pół godziny przed wieczorną Mszą Św. odmawiamy jedną cząstkę różańca w intencji zmarłych podanych w wypominkach listopadowych.
  12. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
  13. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.