1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość św. Jana Pawła II, papieża, głównego patrona województwa małopolskiego. Gościmy ks. Łukasza Gołasia, pallotyna, który głosi Słowo Boże. Po każdej Mszy Św. będzie zbierał ofiarę na media pallotyńskie.
 2. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele na tacę zebraliśmy 7670 zł. i 2 euro, a w kopertach 1510 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
 3. W sobotę będziemy przeżywać święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.
 4. Zapraszamy uczniów klas siódmych, chcących rozpocząć przygotowanie do sakramentu bierzmowania oraz rodziców, na Mszę Św. w poniedziałekgodz. 18.00 oraz na spotkanie po Mszy Św.
 5. Spotkanie przed bierzmowaniem dla uczniów klas ósmych będzie w środę o godz. 19.00 w kościele.
 6. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
 7. Przypominamy, że nabożeństwa różańcowe w naszym kościele odprawiane są pół godziny przed wieczorną Mszą Św.
 8. Prosimy o włączenie się w posługę naszego chóru Amadeum. Potrzebujemy osób do głosów żeńskich i męskich. Mile będziemy widzieli osoby już zdecydowane, jak i tych, którzy chcieliby na razie zobaczyć, jak wygląda próba i co śpiewamy. Próby odbywają się w każdy poniedziałek o godz. 19.30 w salce parafialnej.
 9. Pallotyńskie Centrum Młodzieży Apostoł zaprasza na czuwanie młodych w Częstochowie w ostatni weekend października. Wyjazd 28 października o godz. 15.00 z parkingu przed kościołem, powrót do Krakowa około godz. 4.00 rano 29 października. Koszt wyjazdu 50 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej i w zakrystii po każdej Mszy Św. Szczegóły u ks. Łukasza. Propozycja skierowana jest do młodzieży klas 7-8 szkoły podstawowej, dla młodzieży szkół średnich i studentów. Szczegóły na plakacie.
 10. Dzielnicowy Komisariatu Policji VIII w Krakowie aspirant Marcin Chlebda wspólnie z Radną Dzielnicy XVIII Iwoną Sewiło zapraszają w szczególności seniorów – mieszkańców osiedla Sportowego oraz wszystkich chętnych do udziału w spotkaniu dot. przedstawienia zagrożeń w postaci tzw. „oszustw na legendę”.Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 23 października o godz. 17.00 w Zespole Szkół Specjalnych nr 14 na os. Sportowym 28.
 11. W kancelarii parafialnej i w zakrystii można już składać wypominki roczne i listopadowe.
 12. Zbiórki dla kandydatów, ministrantów i lektorów w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Serdecznie zapraszamy.
 13. Informujemy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywają się spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.