1. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś podczas Mszy Świętej o godz. 12.00, w Kościele pw. Królowej Apostołów w Ołtarzewie będą miały miejsce święcenia prezbiteratu. Udzieli ich metropolita katowicki abp Adrian Galbas SAC. A we wtorek o godz. 18.00 neoprezbiterzy odprawią Mszę św. prymicyjną w naszym kościele. Serdecznie zapraszamy na tę Eucharystię sprawowaną przez nowowyświęconych kapłanów.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem
  4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  5.  w poniedziałek – święto świętych Apostołów Filipa i Jakuba; maturzystów zapraszamy na Mszę św. w ich intencji o godz. 18.00;
  6.  w środę – uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski i Archidiecezji Krakowskiej.
  7. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
  8. Z racji przeżywanego Kongresu Eucharystycznego w naszej Archidiecezji od dzisiejszej niedzieli przez 4 kolejne niedziele po każdej Mszy św. będzie wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Także po Mszy św. południowej od godz. 14.00 do godz. 17.30 będzie wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie. Dziś Pana Jezusa adorować będą Członkowie Żywego Różańca. W ten sposób chcemy uwielbić Jezusa Chrystusa, który jest obecny wśród nas i na nowo odkryć jak wspaniałym darem jest adoracja Najświętszego Sakramentu.
  9. Ks. Abp Marek Jędraszewski zaprasza na tradycyjną procesję z Wawelu na Skałkę będzie miała miejsce w niedzielę 12 maja i odsłoni nowy wymiar naszej doczesnej wędrówki religijnej. Uroczysta procesja z udziałem Episkopatu Polski wyruszy z Wawelskiego Wzgórza o godz. 9.00, a zakończy się na Skałce, przy ołtarzu Trzech Tysiącleci.
  10. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.