1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Po Mszy św. o godz. 18.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia – adorację Najświętszego Sakramentu i modlitwę śpiewem.
 2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odśpiewanie bądź recytację hymnu: O Stworzycielu, Duchu przyjdź. Podczas Mszy św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór AMADEUM, który wykona fragmenty Mszy Paschalnej Grzegorza Gerwazego Gorczyckiego.W tym dniu taca będzie przeznaczona na dalsze prac w kościele.
 3. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 4. w poniedziałek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Fatimy; po Mszy św. wieczornej zapraszamy na nabożeństwo fatimskie;
 5. we wtorek – święto św. Macieja, Apostoła;
 6. w czwartek – święto św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, głównego patrona Polski;
 7. w sobotę – święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów, patronki SAC.
 8. W sobotę na Mszy Św. o godz. 11.00 12 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych po raz pierwszy przyjmie Ciało Chrystusa. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 9. Także w sobotę Wspólnota GAUDETE zaprasza na modlitewne czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego. Spotkanie rozpocznie się o godz. 20.00, a zakończy po północy wspólnym świętowaniem. Więcej informacji na Facebooku i na plakacie.
 10. W naszej Archidiecezji przeżywamy Kongres Eucharystyczny. W związku z tym przez wszystkie niedziele maja po każdej Mszy św. odbywa się wystawienie i adoracja Najświętszego Sakramentu. Także po Mszy św. południowej od godz. 14.00 do godz. 17.30 będzie wystawiony Pan Jezus w Najświętszym Sakramencie. Dziś Pana Jezusa adorować będą Wspólnota Kościoła Domowego i Wspólnota GAUDETE. W ten sposób chcemy uwielbić Jezusa Chrystusa, który jest obecny wśród nas i na nowo odkryć, jak wspaniałym darem jest adoracja Najświętszego Sakramentu.
 11. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 12. Przypominamy, że w soboty o godz. 19.00 w salce parafialnej odbywa się katecheza przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.