1. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 2. Przed kościołem Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” prowadzi zbiórkę dla Kornelii i Szymonka. Kornelia cierpi na zaburzenie rozwoju, autyzm oraz w znacznym stopniu upośledzenie umysłowe. Szymonek choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz zanik mięśni. Dziewczynka i chłopiec wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji oraz zajęć sensorycznych. Serdeczne Bóg zapłać za okazaną pomoc.
 3. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. W najbliższy piątek tj. 10 marca drogę krzyżową o godz. 19.00 poprowadzi młodzież z klas siódmych, która przygotowuje się do sakramentu bierzmowania
 5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 6. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
 7. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego
 8. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. 8 marca zapraszamy na Taneczny Dzień Otwarty od godz. 17.00-18.00.
 9. W kościele jest ustawiony kosz, do którego można wkładać przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 10. Pallotyńskie Centrum Młodzieży „Apostoł” organizuje wyjazd
  na Międzynarodowy Festiwal Młodych do Medjugorie w dniach 24 – 31 lipca 2023 r. Temat tegorocznego festiwalu: „Oto moja matka i moi bracia!”. Koszt 500 zł + 180 euro. Uczestnictwo w wyjeździe od 16 roku życia. W ramach wyjazdu, oprócz uczestnictwa w planie Festiwalu, przewidziana jest wycieczka do Mostaru i zwiedzanie miasta z przewodnikiem oraz wyjazd na wodospady Kravica z kąpaniem i plażowaniem. W naszym pallotyńskim domu uczestnicy zakwaterowani zostaną w pokojach 2‑ i 3‑osobowych z łazienkami. Posiłki: śniadanie i obiadokolacja. Zapisy do 11 marca u ks. Łukasza.
 11. Serdecznie zapraszamy chłopców młodszych i starszych do zostania ministrantem w Liturgicznej Służbie Ołtarza naszej parafii. Zbiórki dla lektorów, ministrantów i kandydatów będą w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce parafialnej. Więcej szczegółów u ks. Łukasza.
 12. W kancelarii można nabyć album „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej – Tysiącletnie dziedzictwo”. W albumie tym jest opisana także nasza parafia. Jest to wydanie w języku polskim i angielskim, zatem może stanowić interesujący prezent dla osób przebywających za granicą. Cena –  130 zł

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.