1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  2. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 7145. zł., a w kopertach 5100 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  4. W przyszłą niedzielę Stowarzyszenie Charytatywne „Dobrosław” przeprowadzi przed kościołem zbiórkę dla Kornelii i Szymonka. Kornelia cierpi na zaburzenie rozwoju, autyzm oraz w znacznym stopniu upośledzenie umysłowe. Szymonek choruje na dziecięce porażenie mózgowe oraz zanik mięśni. Dziewczynka i chłopiec wymagają kosztownego leczenia i rehabilitacji oraz zajęć sensorycznych. Serdeczne Bóg zapłać za okazaną pomoc.
  5. W środę, 1 marca, o godz. 19.00 spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla uczniów klasy siódmej. Odbędzie się ono w szkole podstawowej.
  6. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
  7. w czwartekI czwartek miesiąca, od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
  8. w piątekI piątek – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
  9. w sobotę święto św. Kazimierza, królewicza, patrona archidiecezji krakowskiej; to I sobota miesiąca – na godz. 15.00 zapraszamy na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie; po Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszosobotnie, które zakończymy Apelem Jasnogórskim.
  10. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  11. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
  12. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego
  13. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  14. Szkoła Branżowa i Szkoła Przysposabiająca do Pracy w Nowej Hucie na os. Sportowym zaprasza na Dni Otwarte w soboty 4 marca i 1 kwietnia. Szkoła kształci dzieci i młodzież z niepełnosprawnością intelektualną. Szczegóły na plakacie.
  15. W kancelarii można nabyć album „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej – Tysiącletnie dziedzictwo”. W albumie tym jest opisana także nasza parafia. Jest to wydanie w języku polskim i angielskim, zatem może stanowić interesujący prezent dla osób przebywających za granicą. Cena –  130 zł.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.