1. W tym tygodniu wspominać będziemy:
  • we poniedziałek – św. męczenników Pawła Mikę i towarzyszy,
  • w piątek – św. Scholastykę, dziewicę;
  • w sobotę – Najświętszą Maryję Pannę Lourdes; jest to Światowy Dzień Chorych Na wszystkich Mszach Św. sakrament chorych, o godz. 9.00 dodatkowa Msza Św. Prosimy o pomoc w dotarciu do kościoła osobom, które mają trudności z poruszaniem się.
  1. Na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy w poniedziałek po wieczornej Mszy Św.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  3. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkanie przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.15 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień, a nauczycielom i uczniom wypoczynku i opieki Matki Bożej podczas ferii.