1. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele
  2. W tym tygodniu będziemy przeżywać:
  • we wtorek – święto Świętych Cyryla, mnicha, i Metodego, biskupa, patronów Europy,
  • w piątek – wspomnienie bł. Elżbiety Sanny.
  1. Nasza parafia posiada nowy numer telefonu: 575-554-529, a także nowy adres poczty elektronicznej: mbpocieszeniakrakow@onet.pl.
  2. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. 23 lutego w godz. 17.00-18.00 będzie Dzień Otwarty. Serdecznie zapraszamy.
  3. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na .spotkanie przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej.
  4. Dzisiejszej niedzieli zbieramy ofiary do puszek na pomoc poszkodowanym podczas trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii.
  5. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.15 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.