1. Rozpoczynamy dzisiaj rekolekcje adwentowe. Prowadzi je ks. Emilian Sigiel pallotyn z Pallotyńskiego Sekretariatu Misyjnego w Ząbkach. Będziemy je przeżywać w duchu: „Z Maryją do Betlejem”. Od poniedziałku do środy Msze Św. z nauką ogólną o godz. 6.00, 9.00 i 18.00, a o godz. 16.30 z nauką dla dzieci. W środę, na zakończenie rekolekcji, ksiądz rekolekcjonista będzie zbierał ofiary na dzieła prowadzone przez Pallotyński Sekretariat ds. Misji.
 2. Zapraszamy na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 (nie ma Mszy Św. o godz. 7.00), dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. W przyszłą niedzielę przed kościołem będzie miał miejsce kiermasz bożonarodzeniowy przygotowany przez Harcerki z 207 KDH (Krakowskiej Drużyny Harcerek) „Żagiew” A po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Akatystu ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
 4. W kościele jest ustawiony kosz, do którego można wkładać przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 5. W kancelarii i zakrystii można już nabywać opłatki oraz wigilijne świece Caritas.
 6. W poniedziałek po wieczornej Mszy Św. zapraszamy na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 7. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • we wtorek– wspomnienie św. Mikołaja, biskupa;
 • w środę – wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła;
 • w czwartek – uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Zapraszamy w tym dniu na Adorację Najświętszego Sakramentu w godzinie łaski czyli od godz. 12.00 do 13.00 i pół godziny po wieczornej Mszy Św.
 1. Przez cały grudzień różaniec za kapłanów w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.15. Serdecznie zapraszamy.
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.