1. Przed kościołem ma miejsce kiermasz bożonarodzeniowy przygotowany przez Harcerki z 207 KDH (Krakowskiej Drużyny Harcerek) „Żagiew” A po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nabożeństwo Akatystu ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny.
 2. Zapraszamy na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 (nie ma Mszy Św. o godz. 7.00), dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele.
 4. Od soboty 17 grudnia do piątku 23 grudnia po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory, które będą naszym duchowym przygotowaniem do świąt Bożego Narodzenia
 5. W kościele jest ustawiony kosz, do którego można wkładać przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. W kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać.
 6. W kancelarii i zakrystii można już nabywać opłatki oraz wigilijne świece Caritas.
 7. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – Najświętszą Maryję Pannę z Guadalupe;
 • we wtorek – św. Łucję, dziewicę i męczennicę;
 • w środę – św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła.
 1. Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego poszukuje osoby na stanowisko konserwatora. Informacje w sekretariacie szkoły.
 2. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej
  Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.