1. W dniu dzisiejszym obchodzimy najważniejsze święto w roku liturgicznym – Zmartwychwstanie Pana Jezusa. Dodatkowe msze św. o godz. 16.00 i 19.00.
 2. Jutro drugi dzień świąt Wielkanocnych. Msze św. będą odprawiane według porządku niedzielnego. Dodatkowe msze św. o godz. 16.00 i 19.00. Tacę przeznaczamy na Uniwersytet Papieski Jana Pawła II. Wpłaty można także dokonać bezpośrednio na konto Uniwersytetu:
  41 2490 0005 0000 4600 5727 1204.
 3. Do następnej niedzieli trwa Oktawa Wielkanocna. W piątek z tej racji nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
 4. W przyszłą niedzielę przypada święto Miłosierdzia Bożego. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15.00 zapraszamy na koronkę do Miłosierdzia Bożego, a dodatkowe Msze św. będą o godz. 15.20 i 19.00.
 5. Za tydzień w naszym Kościele będziemy gościć przedstawicieli Dzieła Pomocy św. Ojca Pio. Ta krakowska organizacja pomaga ponad 2200 osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością, wspierając ich w drodze budowania lepszej przyszłości. Przedstawiciele Dzieła opowiedzą o pracy na rzecz najuboższych. Przed kościołem będzie możliwość złożenia ofiary na Dzieło Pomocy. W imieniu osób bez domu – dziękujemy
 6. Bardzo serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy sprzątali kościół przed świętami, rozdzielali paczki dla potrzebujących oraz przygotowywali Triduum Paschalne i w nim uczestniczyli.
 7. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
 8. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć Komunię Św. ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy pięknych świąt Zmartwychwstania Pańskiego, radosnych spotkań rodzinnych, ciepła na każdy dzień, Bożej mocy w trudnościach oraz miłości najbliższych i przyjaciół.
  Myśl tygodnia:
  Chrystus zmartwychwstał! Prawdziwie zmartwychwstał! Alleluja!