1. Obchodzimy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 zapraszamy na Koronkę do Miłosierdzia Bożego. Dodatkowe Msze św. ok. godz. 15.20 i o 19.00. Taca w przyszłą niedzielę będzie przeznaczona na dalsze prace w kościele. Dzisiaj rozpoczynamy 77-my Tydzień Miłosierdzia. Za tydzień będziemy mogli wesprzeć biednych, którzy przychodzę na plebanię po pomoc. Taca zbierana na Mszy św. w piątki o godz. 15.00 również jest przeznaczona na ten cel.
 2. Gościmy dzisiaj przedstawicieli Dzieła Pomocy św. Ojca Pio, którzy przybyli do nas z bratem Konradem. Ta krakowska organizacja pomaga ponad 2200 osób bezdomnych i zagrożonych bezdomnością, wspierając ich w drodze budowania lepszej przyszłości. Przedstawiciele Dzieła opowiedzą o pracy na rzecz najuboższych. Przed kościołem można złożyć ofiarę na Dzieło Pomocy. W imieniu osób bez domu – dziękujemy.
 3. Paczki, które przygotowaliśmy dla potrzebujących to 46 sztuk. Część ofiar została przekazana na konto, inne w postaci gotówki i rzeczy. Bóg zapłać.
 4. Trwa rekrutacja do klas pierwszych szkoły podstawowej. W tym roku zostaną utworzone cztery pierwsze klasy: oprócz klasy ogólnej i klasy z tańcem będzie klasa z zajęciami z podstawy programowania. Zapraszamy.
 5. W tym roku 1% można rozliczać do końca kwietnia. Można przekazać na nasza parafię. Ulotki informacyjne są na stoliku.
 6. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby skorzystać z sakramentu pokuty i przyjąć Komunię Św. ((12) 680 38 00, +48 608 287 328).
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu pracy.
  Myśl tygodnia:
  Chwała idzie za tym, kto przed nią ucieka, a ucieka przed tym, kto ją goni.