1. Przeżywamy doroczny odpust ku czci św. Wincentego Pallottiego. Szczególnie zapraszamy na uroczystą Mszę św. o godz. 11.30, na której Słowo Boże będzie głosił ks. bp Janusz Mastalski. W czasie uroczystości zostanie poświęcony witraż – ostatni z wstawionych w oknach naszej świątyni. Dziękujemy fundatorom – ks. prałatowi Józefowi Waśniowskiemu i rodzinie Haliny i Jerzego Marzec oraz fundatorom kościoła. Ofiarą do puszek wesprzeć można poszkodowanych trzęsieniem ziemi w Chorwacji
 2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na prace w kościele. Na tacę zebraliśmy 4670 zł., a w kopertach 3940 zł.
 3. Jeszcze dzisiaj przy wejściu do kościoła osoby związane ze społecznością wiernych kościoła na Wesołej zbierają podpisy pod petycją skierowaną do prezydenta miasta Krakowa w sprawie Kościoła Niepokalanego Poczęcia pw. NMP, aby nie został desakralizowany i przekształcony w obiekt świecki.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – święto Narodzenia św. Pawła Apostoła;
 • we worek – wspomnienie świętych biskupów Tymoteusza i Tytusa;
 • w czwartek – wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła.
 1. Od 1 lutego codziennie zapraszamy na godz. 17.30 na adorację Najświętszego Sakramentu. W tym czasie będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
 2. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli, Bożego błogosławieństwa oraz radości w sercu.
  Myśl tygodnia:
  Rób, co możesz, a Bóg za ciebie uczyni, czego ty nie możesz.