1. Dzisiaj podczas Mszy Św. o godz. 18.00 będzie posługiwał chór Amadeum, a po niej zapraszamy na Nieszpory.
  2. W ubiegłą niedzielę na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 6562 zł., 2 euro i 3 $, a w kopertach od września do dzisiaj 6430 zł. Serdeczne Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii siostrę Lucynę, misjonarkę werblistkę, która pracuje w Kijowie. Po każdej Mszy Św. ofiarą do puszek można będzie wesprzeć dzieło prowadzone przez siostry na Ukrainie.
  4. W poniedziałek, 24 października, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne do kościoła na godz. 19.00. Obecność młodzieży obowiązkowa.
  5. Codziennie o godz. 17.30 zapraszamy dorosłych na nabożeństwo różańcowe, natomiast dzieci na to nabożeństwo zapraszamy w poniedziałki, środy i piątki o godz. 16.45.
  6. Przypominamy, że w naszym kościele w każdą środę o godz. 17.00 prowadzona jest modlitwa różańcowa w intencji kapłanów.
  7. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkania przed sakramentem chrztu w każdą sobotę o godz. 19.00 do salki parafialnej
  8. Kancelaria parafialna jest czynna: od poniedziałku do piątku od 16 do 17.30.
  9. W kancelarii i zakrystii można składać wypominki roczne i listopadowe.
  10. W tym tygodniu w liturgii w piątek przeżywać będziemy święto świętych apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

Wszystkim parafianom, sympatykom i gościom życzymy błogosławieństwa Bożego na cały nadchodzący tydzień.