1. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
  2. w poniedziałek – wspomnienie św. Kingi, dziewicy;
  3. we wtorek – święto św. Jakuba, apostoła. Jest to także dzień imienin ks. Proboszcza i na Mszę Św. w jego intencji zapraszamy o godz. 18.00;
  4. w środę – wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny;
  5. w sobotę – wspomnienie św. Marty, Marii i Łazarza.
  6. We wtorek i w przyszłą niedzielę po każdej Mszy Św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będziemy święcić pojazdy.
  7. W czasie wakacji kancelaria parafialna jest czynna w poniedziałki, środy i piątki od godz. 16.00 do 17.30.
  8. Przy bloku 19 na os. Krakowiaków znaleziono pewną kwotę pieniędzy wraz z opisem że jest to opłata za telefon. Pieniądze można odebrać w kancelarii parafialnej.
  9. Zapraszamy na XXXXIII Pieszą Pielgrzymkę Krakowską na Jasną Górę, pod hasłem „Wierzę w Kościół Chrystusowy” we Wspólnocie IV Nowohuckiej w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy trwają do 30 lipca w kancelarii parafialnej, a od 31 lipca do 5 sierpnia w Bazie Pielgrzymki w Arce Pana.
  10. Zapraszamy do udziału w zbiórce zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego (sprzęt RTV i AGD, np. pralki, telewizory, komputery, telefony). Zbiórka będzie miała miejsce na parkingu parafialnym przy śmietniku do jutra do godz. 13.00.

Przychody z akcji pozwolą na wsparcie Polskich Misjonarzy, którzy prowadzą swoje misje w najbiedniejszych krajach świata: Zambii, Kamerunie i Kenii oraz naszym rodakom, którzy pozostali na wschodzie (Ukrainie, Białorusi, Kazachstanie). Szczegóły na ulotkach i na plakacie.

  • W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz dobrego wypoczynku wakacyjnego.