1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 18:00. zapraszamy na Nieszpory
  2. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 7600 zł, a w kopertach 2970 zł.
  4. w poniedziałek – uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski;
  5. we wtorek – święto św. Marka, ewangelisty. W tym dniu ks. Marekks. Jarosław obchodzą imieniny. Na Mszę św. w intencji ks. Marka zapraszamy o godz. 18.00, natomiast w intencji ks. Jarosława w środę o godz. 18.00;
  6. w sobotę – święto św. Katarzyny ze Sieny, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  7. W przyszłą niedzielę na Mszy Św. o godz. 11.30 nastąpi wprowadzenie w posługę ministranta czterech kandydatów. Polecamy naszą Liturgiczną Służbę Ołtarza modlitwie.
  8. Także w przyszłą niedzielę Duszpasterskie Stowarzyszenie Osób z Upośledzeniem Umysłowym przeprowadzi przed kościołem kwestę na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym. Już dzisiaj składamy serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  9. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.
  10. W kancelarii można nabyć album „Kościoły Archidiecezji Krakowskiej – Tysiącletnie dziedzictwo”. W albumie tym jest opisana także nasza parafia. Jest to wydanie w języku polskim i angielskim, zatem może stanowić interesujący prezent dla osób przebywających za granicą. Cena –  130 zł

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy błogosławieństwa Bożego w całym tygodniu pracy.