1. Przeżywamy XXVII Niedzielę zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Przed kościołem prowadzona jest kwesta na rzecz osób z upośledzeniem umysłowym.
 2. W poniedziałek na różaniec o godz. 16.30 zapraszamy dzieci wraz ze swoimi zwierzątkami z okazji wspomnienia patrona zwierząt – św. Franciszka. Po Mszy św. wieczornej będzie spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. Za tydzień będzie XXI Dzień Papieski, obchodzony pod hasłem: „Nie lękajcie się!”. Przed kościołami w całej Polsce będzie odbywać się zbiórka ofiar na stypendia dla uzdolnionej młodzieży, czyli na inicjatywę budowania „Żywego pomnika Jana Pawła II”. Bóg zapłać za wspomożenie tej inicjatywy.
 4. W kalendarzu liturgicznym w tym tygodniu wspominać będziemy:
 • w poniedziałek – św. Franciszka z Asyżu;
 • we wtorek – św. Faustynę Kowalską, dziewicę;
 • w czwartek – Najświętszą Maryję Pannę Różańcową; jest to I czwartek miesiąca, od godz. 17.00 zapraszamy na adoracje i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne;
 • w sobotę – bł. Wincentego Kadłubka, biskupa.
 1. Przez cały miesiąc październik zapraszamy na nabożeństwo różańcowe na godz. 17.30. Różaniec dla dzieci przez cały październik o godz. 16.30 w poniedziałki, środy i piątki – serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci.
 2. Przyjmujemy wypominki. Można je składać w kancelarii i w zakrystii. Za wszystkich zmarłych w naszych domach pallotyńskich przez cały listopad będą odprawiane codziennie 24 Msze św. W naszej parafii będzie odmawiany codziennie różaniec o godz. 17.30.
 3. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.
  Myśl tygodnia:
  Dobrze jest oprzeć się o drugiego, bo nikt nie dźwiga życia sam.