1. Przeżywamy Uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Jutro rozpoczynamy okres zwykły w liturgii. Można uzyskać odpust zupełny za pobożne odśpiewanie bądź recytację hymnu: O Stworzycielu, Duchu przyjdź. Po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory Uroczystości Zesłania Ducha Świętego.
 2. W ubiegłą niedzielę na dalsze prace w kościele zebraliśmy na tacę 6363 zł, a w kopertach 1480 zł.
 3. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać Uroczystość Najświętszej Trójcy. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
 4. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 5. w poniedziałek – święto Najświętszej Marii Panny, Matki Kościoła, dodatkowa Msza św. o godz. 9.00;
 6. w środę – święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny;
 7. w czwartek – święto Jezusa Chrystusa Najwyższego i Wiecznego Kapłana; jest to I czwartek miesiąca – od godz. 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania kapłańskie, zakonne i misyjne;
 8. w piątek – jest to I piątek – od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 9. w sobotę – wspomnienie świętych męczenników, Karola Lwangi i towarzyszy. Po Mszy Św. wieczornej czuwanie pierwszosobotnie. Na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy w niedzielę 4 czerwca o godz. 15.00
 10. Wczoraj dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego przyjęły po raz pierwszy sakrament Komunii Św. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 11. Jeszcze do środy zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a od czwartku 1 czerwca na nabożeństwo do Serca Pana Jezusa.
 12. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 13. Zapraszamy do obejrzenia wystawy figurek wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych, która znajduje się przy ołtarzu fatimskim.
 14. Grupa pielgrzymkowa 24 z Mistrzejowic wraz z parafią w Zielonkach zaprasza na 3. Pielgrzymkę Rowerową z Krakowa do Oświęcimia, w sobotę 10 czerwca. Zapisy przez internet. Szczegóły na plakatach i ulotkach.
 15. 4 czerwca w Niedzielę Trójcy Świętej będziemy dziękować Panu Bogu za dar konsekracji naszego kościoła w pierwszą rocznicę tego wydarzenia. O godzinie 11.30 Uroczystą Mszę Świetą odprawi i Słowo Boże wygłosi Ks. Waldemar Pawlik SAC, przełożony prowincjalny Pallotyńskiej Prowincji Chrystusa Króla. Zapraszamy tego dnia na festyn parafialny na boisku szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 15.00, a zakończy o godz. 20.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Zbieramy fanty na loterię, które zostaną rozlosowane podczas festynu.
 16. Orkiestra Parafialna prosi o oddanie głosu na projekt w budżecie obywatelskim na dofinansowanie orkiestry. Przez trzy kolejne niedziele będą przed kościołem zbierane podpisy,

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.