1. Przeżywamy dzisiaj uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. Taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
 2. W przyszłą niedzielę przypada Uroczystość Zesłania Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny. Możne uzyskać odpust zupełny za pobożne odśpiewanie bądź recytację hymnu: O Stworzycielu, Duchu przyjdź. Po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory Uroczystości Ducha Świętego.
 3. Wspólnota GAUDETE zaprasza do kościoła na czuwanie w wigilię Zesłania Ducha Świętego w sobotę, 27 maja, które rozpocznie się o godz. 19.30, a zakończy Mszą Św. o godz. 23.00. Szczegółowy plan na plakacie.
 4. W środę, 24 maja, o godz. 19.00 spotkanie przed sakramentem bierzmowania dla uczniów klas siódmych. Odbędzie się ono w szkole podstawowej.
 5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 6. w poniedziałek – wspomnienie św. Rity z Cascii, zakonnicy;
 7. w środę – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych;
 8. w piątek –wspomnienie św. Filipa Nereusza, prezbitera;
 9. w sobotę – święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Apostołów, patronki SAC.
 10. Wczoraj 10 uczniów Zespołu Szkół Specjalnych po raz pierwszy przyjęło Ciało Chrystusa. W sobotę na Mszy Św. o godz. 11 dzieci ze Szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego przystąpią do I Komunii Św. Otoczmy ich naszą modlitwą.
 11. Przez cały maj zapraszamy na nabożeństwo majowe o godz. 17.30.
 12. Trwa rekrutacja do naszego Liceum im. Królowej Apostołów. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 13. Zapraszamy do obejrzenia wystawy figurek wykonanych przez uczniów Zespołu Szkół Specjalnych, która znajduje się przy ołtarzu fatimskim.
 14. 4 czerwca zapraszamy festyn parafialny na boisku szkoły Podstawowej im. św. Wincentego Pallottiego. Wspólne świętowanie rozpocznie się o godz. 15.00, a zakończy o godz. 20.00. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy. Zbieramy fanty na loterię, które zostaną rozlosowane podczas festynu.
 15. W soboty o godz. 19.00 zapraszamy do salki parafialnej na spotkania przez sakramentem Chrztu św. dla rodziców i rodziców chrzestnych.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa w pracach całego tygodnia.