1. Przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu (Lætare). Na Mszy św. o godz. 20.00 młodzież, która w poniedziałek przyjęła sakrament bierzmowania, otrzyma pamiątkowe krzyże. Gościmy dzisiaj siostry pallotynki, które prowadzą przedszkole w Kamerunie. Po każdej Mszy św. będą zbierały ofiarę na przedszkole w Kamerunie W ubiegłym tygodniu na prace w kościele zebraliśmy na tacę 7000 zł., w kopertach 920 zł.
 2. W tym tygodniu przeżywać będziemy:
 3. w piątek – I piątek miesiąca; Od godz. 9.00 chcemy odwiedzić chorych. Odwiedziny tylko po zgłoszeniu telefonicznym. Od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź;
 4. w sobotę – I sobota miesiąca, O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej czuwanie I-sobotnie. O godz. 19.00 Msza św. w intencji rodziców modlących się na różańcu za swoje dzieci, po niej adoracja  Najświętszego Sakramentu, zakończona błogosławieństwem o godz. 22.00. Szczegóły w gazetce.
 5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
 6. w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16 30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19 00;
 7. w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17 00. Po nabożeństwie można do puszek złożyć ofiarę na kwiaty do Grobu Pańskiego.
 8. W zakrystii i przy wejściu do kościoła są do nabycia  baranki z Caritasu.
 9. W czwartek w ramach adoracji od godz. 17.15 panie będą prowadzić różaniec w intencji kapłanów, naszych rodzin i Ojczyzny
 10. Rozpoczynamy przygotowanie do bierzmowania dla klas szóstych. Pierwsze spotkanie odbędzie się w najbliższy piątek i będzie to uczestnictwo w drodze krzyżowej. Bezpośrednio po nabożeństwie spotkanie organizacyjne. Na to spotkanie zapraszam także rodziców.
 11. W sobotę Wojewoda Małopolski zaprasza na Mały Rynek w Krakowie na wydarzenie „Pomagamy Ukrainie ze smakiem”. Szczegóły w gazetce.
 12. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszej szkoły podstawowej na rok 2022/2023. Szczegóły na stronie szkoły w zakładce Rekrutacja.
 13. Przy gazetkach jest informacja o możliwości przekazania 1% podatku na potrzeby Parafii.
 14. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00. W każdej chwili można zadzwonić, aby się wyspowiadać i przyjąć Komunię Świętą ((12) 680 38 00, +48 608 287 328

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli oraz Bożego błogosławieństwa na każdy dzień.

Myśl tygodnia:

Kto chce przemawiać do świata, musi najpierw słuchać Pana Boga.