1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
  2. W poniedziałek, 20 lutego, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne do kościoła na godz. 19.00. Obecność młodzieży obowiązkowa.
  3. W tym tygodniu rozpoczynamy Wielki Post. W Środę Popielcową zapraszamy na Msze Św. i obrzęd przyjęcia na głowę popiołu o godz. 7.00, 9.00, 18.00 i 20.00. Msze Św. szkolne o godz. 8.00 i 10.00. W tym dniu obowiązuje post i wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na Nieszpory.
  5. Zapraszamy na nabożeństwa wielkopostne:
  • w piątek na drogę krzyżową: dzieci – o godz. 16.30, dorosłych – o godz. 17.30, młodzież – o godz. 19.00;
  • w niedzielę na Gorzkie Żale o godz. 17.00. Za udział w Gorzkich Żalach można dostąpić odpustu zupełnego pod zwykłymi warunkami. Ofiara do puszek przeznaczona jest na kwiaty do Grobu Pańskiego
  1. Trwa rekrutacja do klas pierwszych w naszej szkole podstawowej. Szczegóły na stronie internetowej szkoły. 23 lutego w godz. 17.00-18.00 będzie Dzień Otwarty. Serdecznie zapraszamy.
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień.