1. Przeżywamy 3. Niedzielę zwykłą. Gościmy ks. Jarosława Olszewskiego, pallotyna. Ofiarą do puszek można wspomóc budowę kościoła Miłosierdzia Bożego w Żytomierzu.
2. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary złożone na nowe ławki w kościele. Na tacę zebraliśmy 6500 zł., a w kopertach 1890 zł.
3. W tym tygodniu w liturgii wspominać będziemy:
– we worek – św. Tomasza z Akwinu, prezbitera i doktora Kościoła;
– w piątek – św. Jana Bosko, prezbitera.
4. W sobotę przypada I sobota miesiąca. O godz. 15.00 zapraszamy na Mszę św. z modlitwą o uzdrowienie. Po Mszy św. wieczornej rozpocznie się czuwanie I sobotnie.
5. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Ofiarowania Pańskiego. Na wszystkich Mszach św. będzie obrzęd poświęcenia gromnic. Jest to także XXIV Dzień Życia Konsekrowanego. Ofiary zbierane na tacę przeznaczone będą na klasztory kontemplacyjne. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. O godz. 15.00 będzie Msza św. dla Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa i Róż Żywego Różańca. Po niej zapraszamy na spotkanie opłatkowe do salki parafialnej.
6. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 11.30 wyjedzie (wyjechała) z naszej parafii na ferie grupa młodzieży z ks. Sebastianem i ks. Markiem. Pamiętajmy o nich w modlitwie. Pamiętajmy także o pielgrzymach do Ziemi Świętej z ks. Proboszczem i ks. Łukaszem, którzy wyjechali wczoraj.
7. 22 lutego organizujemy Bal dobroczynny. Zgłoszenia będziemy przyjmować od 2 lutego. Zapraszamy do udziału. Jeżeli ktoś chciałby się włączyć w organizację balu – potrzebna jest pomoc fizyczna. Można też przekazać fanty na licytację.
8. Zapraszamy do udziału w pielgrzymce do Rzymu od 14 do 18 czerwca. Foldery znajdują się w zakrystii i w kancelarii.
Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłych niedzielnych spotkań oraz opieki Matki Bożej na każdy dzień, a nauczycielom i uczniom wypoczynku i opieki Matki Bożej podczas ferii
Rób, co możesz, a Bóg za ciebie uczyni, czego ty nie możesz.