• w poniedziałek – święto św. Szczepana; pierwszego męczennika; Msze Św. wg porządku niedzielnego. Taca przeznaczona będzie dla Uniwersytetu Papieskiego św. Jana Pawła II.
  • we wtorek – święto św. Jana, apostoła i ewangelisty; na Mszach Św. będzie święcenie wina;
  • w środę – święto Świętych Młodzianków, męczenników;
  • w piątek – święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa.
  1. W czwartek ks. Tomasz będzie obchodził imieniny. Zapraszamy na Mszę Św. w jego intencji o godz. 18.00.
  2. W sobotę na Mszy Św. o godz. 18.00 będziemy dziękować za otrzymane w ciągu roku dobrodziejstwa. Można uzyskać odpust zupełny za odśpiewanie hymnu „Ciebie, Boga, wysławiamy”.
  3. W ubiegłym tygodniu na dalsze prace w kościele na tacę zebraliśmy 7542 zł, a w kopertach 1940 zł. Serdeczne Bóg zapłać za złożone ofiary.
  4. Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom za przyniesienie darów żywnościowych i rzeczowych.
  5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  6. Już dzisiaj zapraszamy na Epifanię przed Objawieniem Pańskim, którą będziemy przeżywać od 4 do 6 stycznia 2023 roku. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Św. o godz. 18.00.
  7. W styczniu pragniemy odbyć tradycyjną kolędę i odwiedzić mieszkańców naszej Parafii. List i plan kolędy zostały już rozniesione do parafian.

Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy Bożych świąt. Niech Jezus zamieszka w Waszych domach, zasiada przy Waszym stole i przytula do swego serca