1. Dzisiejsza taca przeznaczona jest na dalsze prace w kościele.
 2. Zapraszamy na roraty, które odprawiamy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00 (nie ma Mszy Św. o godz. 7.00), dla dzieci od poniedziałku do piątku o godz. 16.30.
 3. Do piątku 23 grudnia po Mszy Św. o godz. 18.00 zapraszamy na nieszpory, które będą naszym duchowym przygotowaniem do świąt Bożego Narodzenia
 4. Od środy do piątku można będzie przystąpić do sakramentu pojednania w godz. 16.00 – 18.30. W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Mszy św. o godz. 18.00 nie będzie. Możliwość spowiedzi od 5.30 do 12.00. Na Mszę Św. Pasterską zapraszamy na godz. 24.00. Taca z tej Mszy Św. będzie przeznaczona na Fundusz Obrony Życia SOS.
 5. W kościele jest ustawiony kosz, do którego można wkładać przyniesione dary dla potrzebujących, które rozdamy przed świętami jako paczki świąteczne. Dary można przynosić również do kancelarii parafialnej. Można je przynosić do poniedziałku włącznie Jeszcze dzisiaj w kancelarii i zakrystii przyjmujemy zapisy osób, które chciałyby taką paczkę otrzymać. Wszystkim darczyńcom składamy serdeczne Bóg zapłać. Wydawanie paczek we wtorek, 20 grudnia, od godz. 12.00 do 14.00.
 6. W poniedziałek, 19 grudnia, zapraszamy młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania z klas ósmych wraz z rodzicami na spotkanie formacyjne do kościoła na godz. 19.00. Obecność młodzieży obowiązkowa.
 7. Jeszcze w zakrystii i w kancelarii można jeszcze nabyć świece Caritasu i opłatki, Na Mszy Św. o godz. 11.30 harcerze przyniosą światełko pokoju z Betlejem. Światełko to można zabrać do swoich domów.
 8. Przed wieczerzą wigilijną pamiętajmy o wspólnej modlitwie i odczytaniu fragmentu Ewangelii św. Łukasza rozdział 2. Niech w ten wieczór nikt nie będzie sam.
 9. W styczniu pragniemy odbyć tradycyjną kolędę i odwiedzić mieszkańców naszej Parafii. List i plan kolędy zostały już rozniesione do parafian.
 10. Szkoła Podstawowa im. Św. Wincentego Pallottiego poszukuje osoby na stanowisko konserwatora. Informacje w sekretariacie szkoły.
 11. Rodziców i rodziców chrzestnych zapraszamy na spotkanie przed sakramentem chrztu wyjątkowo w piątek po wieczornej Mszy Św. do salki parafialnej
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radosnych spotkań rodzinnych i Bożej obecności w domach naszych.