1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Dzisiaj można uzyskać odpust zupełny za pobożne odmówienie lub śpiew w kościele hymnu O Stworzycielu, Duchu, przyjdź w celu uproszenia Bożej mocy na cały rok.
 2. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w poniedziałek – wspomnienie Świętych Bazylego Wielkiego i Grzegorza z Nazjanzu, biskupów i doktorów Kościoła;
 • we wtorek – wspomnienie Najświętszego Imienia Jezus;
 • w czwartek – I czwartek miesiąca; o godz. 17.00 zapraszamy na modlitwę różańcową w intencji kapłanów.
 • w piątek – uroczystość Objawienia Pańskiego; Msze Św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy Św. obrzęd poświęcenia kredy i kadzidła, które przygotowała nasza młodzież. Ofiarą do puszek możemy wesprzeć inicjatywy podejmowane przez młodzież naszej parafii;
 • w sobotę – I sobota miesiąca. Po Mszy Św. wieczornej rozpoczniemy czuwanie pierwszosobotnie, które zakończymy Apelem Jasnogórskim
 1. Na spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa zapraszamy jutro po wieczornej Mszy Św.
 2. Od środy do piątku zapraszamy na Epifanię. Każdego dnia będziemy rozpoczynać adoracją Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30, a po niej uroczysta Msza Św. o godz. 18.00. Środowej Mszy Św. będzie przewodniczył ks. Marek. W czwartek Mszy Św. będzie przewodniczył ks. Proboszcz; a w piątek – w uroczystość Objawienia Pańskiego, ks. Łukasz Gołaś SAC.
 3. Za tydzień święto Chrztu Pańskiego, które kończy okres Narodzenia Pańskiego.
 4. Na Mszę Św. z modlitwą o uzdrowienie zapraszamy w sobotę, 7 stycznia o godz. 15.00
 5. Od jutra rozpoczniemy wizytę duszpasterską. Kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00, w tym tygodniu w środę i w czwartek od godz. 15.00 oraz w sobotę od godz. 10.00. Kancelaria parafialna w czasie kolędy będzie czynna tylko w soboty po wieczornej Mszy Św. W tym tygodniu odwiedzimy mieszkańców następujących bloków:
  2 stycznia (poniedziałek) od godz. 16.00:
  Krakowiaków: 14, 15, 16 i 19.
  3 stycznia (wtorek) od godz. 16.00:
  Krakowiaków: 17, 20, 21 i 23.
  4 stycznia (środa) od godz. 15.00 (I dzień Epifanii)
  Krakowiaków: 22a.
  5 stycznia (czwartek) od godz. 15.00 (II dzień Epifanii)
  Krakowiaków: 24 do 40 i 42.
  7 stycznia (sobota) od godz. 10.00:
  Krakowiaków: 41 i 45a
  Sportowe: od 1 do 17 (w tym 11, którego zabrakło w planie kolędy)
  Dokładny plan jest w naszych domach.
  Wszystkim Parafianom Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy radości w sercu i Bożego pokoju