1. Przeżywamy XVII niedzielę zwykłą. Po każdej Mszy św., z okazji wspomnienia św. Krzysztofa, będziemy święcić pojazdy. Dzisiaj kończymy 22. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Po każdej Mszy św. można złożyć ofiarę do puszek na zakup samochodu dla misjonarzy.
  2. W ubiegłym tygodniu na figury świętego Józefa i Serca Jezusa zebraliśmy na tacę 6040 zł i 124 euro, w kopertach 50 zł. Bóg zapłać.
  3. Za tydzień będzie można wesprzeć zakup protezy stopy dla młodej kobiety. Koszt to 12 tys. złotych. Za każdą ofiarę, choćby najdrobniejszą, składamy serdeczne Bóg zapłać.
  4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych.
  • w poniedziałek – wspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny;
  • w czwartek – wspomnienie św. Marty;
  • w sobotę – wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  1. W sobotę, 31 lipca, planujemy Bal Dobroczynny „Pallotyni i przyjaciele” w Zajeździe Szlacheckim. Początek o godz. 19.30, dobra zabawa będzie przez całą noc. Koszt – 140 zł. od osoby. W trakcie Balu będzie przeprowadzona licytacja na ufundowanie ołtarza Matki Bożej Fatimskiej i Dzieciątka Jezus.
  2. Zapraszamy do udziału w 41. Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Gorę w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy w Arce Pana w dniach od 1 do 5 sierpnia. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku.
  3. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
  4. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
  5. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00).
    Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy miłej niedzieli i Bożego błogosławieństwa w pracy i podczas wypoczynku.
    Gdy się modlisz, ty mówisz do Boga. Kiedy czytasz Pismo Święte, Bóg mówi do Ciebie.