1. Przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Po Mszy św. o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Po każdej Mszy św. ofiarą do puszki można wesprzeć zakup protezy stopy dla młodej kobiety. Koszt to 12 tys. złotych. Za każdą ofiarę, choćby najdrobniejszą, składamy serdeczne Bóg zapłać.
 2. Jutro po Mszy św. wieczornej spotkanie Arcybractwa Straży Honorowej Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 3. W ubiegłą niedzielę na samochód dla misjonarzy zebraliśmy 2760 zł.
 4. Za tydzień można będzie kupić płytę „Przygody Nutka” jest to album z 2 płytami CD skierowany do dzieci w wieku przedszkolnym oraz ich rodziców, nauczycieli, opiekunów. 15 wierszy i piosenek (wraz z pokładami do nich).
 5. W tym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy:
 • w środę – wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera;
 • w czwartek – jest to I czwartek – od godz. 17.00 zapraszamy na adorację i modlitwy o powołania kapłańskie i zakonne;
 • w piątek – – święto Przemienienia Pańskiego; jest to I piątek – od godz. 17.00 – adoracja i spowiedź. W okresie wakacyjnym nie będziemy odwiedzać chorych w domach. W nagłych przypadkach prosimy o kontakt z księdzem;
 • w sobotę – jest to I sobota; po Mszy św. wieczornej czuwanie I sobotnie do godz. 21.00.
 1. Zapraszamy do udziału w 41. Pieszej Pielgrzymce Krakowskiej na Jasną Gorę w dniach od 6 do 11 sierpnia. Zapisy w Arce Pana w dniach od 1 do 5 sierpnia. Szczegóły na plakacie, stronie internetowej i na Facebooku.
 2. W czasie wakacji kancelaria jest czynna od poniedziałku do soboty po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
 3. Trwa rekrutacja do klas pierwszych naszego Liceum Ogólnokształcącego im. Królowej Apostołów na ul. Bulwarowej 33. Szczegółowe informacje w sekretariacie i na stronie internetowej szkoły. Serdecznie zapraszamy.
 4. 1 września w godz. od 16.00 do 20.00 organizujemy na boisku szkolnym Festyn Parafialny. Będą różne zabawy dla dzieci. Chcemy też zorganizować tradycyjna loterię fantową. Prosimy o fanty na loterię.
 5. 5 września będziemy przezywać odpust ku czci Matki Bożej Pocieszenia. Uroczystą Mszę św. o godz. 11.30 odprawi i Słowo Boże wygłosi ks. kardynał Stanisław Dziwisz. Już dziś zapraszamy na tę uroczystość.
 6. Kościół jest otwarty codziennie od godz. 6.30 do 19.00.
  Wszystkim Parafianom, Sympatykom naszego kościoła i Gościom życzymy dobrego odpoczynku i Bożych darów w pracach całego tygodnia.
  Myśl tygodnia:
  Kto nie na Boga, nic nie ma; kto Boga posiada – wszystko posiada.